Kategorie
Kolorystyka

Tkaniny

Skóry naturalne

Skóry sztuczne

Producenci
Newsletter

Podaj adres e-mail:

Model UNI

Model UNI

Drukuj kartę produktu Wyszukaj produkty tego producenta

Czas realizacji: 30

Cena: 290,00 PLN

Nowoczesny styl, komfort siedzenia z możliwością lekkiego bujania się, model dostępny w wielu kolorach.
Tapicerka skóropodobna (tzw EKO): 
Stelaż na płozach (saneczkowy): 
Cena całkowita: 290,00 PLN
Ilość:

Cechy produktu

Dostawca:
Waga w kg:
Gwarancja:60 miesięcy *
Opis:Krzesło na stelażu metalowym tapicerowane do salonu, restauracji, kuchni, biura
Kolor:Model prezentowany na zdjęciu wykonany jest w tapicerce Meksyk - kolor czerwony (nr 39)
Wymiary:Wysokość 99 cm / szerokość 44 cm / wysokość siedziska 49 cm / głębokość siedziska 45 cm
Koszt wysyłki:Koszt wysłania jednego opakowania 25 zł - przelew/pobranie
Produkcja:Czas oczekiwania na zamówienie od 20 do 30 dni przy zamówieniach indywidualnych
Montaż:Produkt nie wymaga złożenia
Próbki:Próbki kolorów (tapicerki) wysyłamy pocztą - GRATIS
Styl wykonania:Nowoczesne
Kolory:Możliwość wyboru dowolnego koloru tapicerki
Rodzaj nóg:Płozy - komfort siedzenia z możliwością lekkiego bujania się
Uwaga:UWAGA - Kolory na monitorze mogą odbiegać od rzeczywistości. W celu otrzymania próbników kolorów naszych produktów prosimy o kontakt.

Opis pełny

Opis produktu
Z początkiem 2011 roku wprowadzamy do produkcji nowy model krzesła pod nazwą „ UNI ” jak uniwersalny. Krzesło jest w całości produktem krajowym wytwarzanym w Polsce w naszym zakładzie. Na krzesło udzielamy 5 lat gwarancji * Uznajemy nawet że konstrukcja jest długowieczna, wręcz niezniszczalna. Krzesło „Uni” jest odpowiedzią na zapotrzebowanie naszych wiernych klientów, internautów poszukujących krzeseł na modnym obecnie stelażu metalowym z wykluczeniem tanich krzeseł importowanych ze wschodu. Charakterystyka.
- stelaż gięty, saneczkowy z okrągłego profilu malowany proszkowo na kolor czarny lub aluminium, wykonany ze specjalnej sprężystej stali, pozwalający na samo kontrolujące się bardzo łagodne, ledwie wyczuwalne kołysanie nie naruszające stabilności krzesła i nie powodujące żadnych odkształceń. - siedzisko wraz z oparciem jest wykonane z odpowiednio wyprofilowanej sklejki stanowiącej charakterystyczny kubełek pokryty miękkimi materiałami tapicerskimi. Godzi się wspomnieć, że zmyślna konstrukcja kubełka pozwala na całkowite zamaskowanie wszelkich materiałów złącznych jak zszywki, podszewki, wypustki itp. Owo rozwiązanie w połączeniu z nadzwyczaj solidnym wykonaniem pozwala na nazwanie naszego produktu luksusowym, albo perfekcyjnym wręcz zbliżonym do ideału. - prezentacja w Internecie w krześle „ Uni ” prezentowanym na naszej stronie internetowej zastosowaliśmy celowo bardzo kontrastowy wężyk ozdobny mający na uwadze skuteczną prezentację i możliwość czytelnego oglądu wyrobu zwłaszcza w Internecie. Oczywiście nie wykluczamy zastosowanie dowolnych materiałów pokryciowych według upodobań zamawiającego. - krzesło „Uni” nadaje się do każdego wnętrza, do domu, do biura, do kancelarii, do eleganckiej i wytwornej jadalni, do luksusowych restauracji, do zacisznego gabinetu, nowoczesnej Sali konferencyjnej, nadaje się wreszcie wszędzie do każdego wnętrza. Uniwersalny charakter krzesła pozwala na ustawienie go zarówno przy grubym dębowym stole jak i przy stole ze szklanym blatem. *na materiały pokryciowe i plastikowe stopki udzielamy 3 lata gwarancji.

Wasze recenzje i porady dotyczące tego produktu